Kde poskytujeme služby

Jak to u nás vypadá

Virtuální prohlídka
testik

Pracoviště Horní Poustevna

Dům č. 18

V tomto domě poskytujeme sociální službu chráněné bydlení. Rodinný dům je umístěn v běžné zástavbě okolních domů mimo halvná areál v Horní Poustevně. Má dvě podlaží, v přízemí je samostatná kuchyně, jídelna s funkcí obývacího pokoje, WC, koupelna a část pokojů klientů. V prvním patře jsou pokoje klientů A, B a C.
 

Dům č. 40

V domě č. 40 najdete všechny kanceláře, jedno z pracovišt sociálně terapeutických dílen, pokoj pro hosty a školící místnost se zázemím.
 

Dům č. 50

Dům byl kompletně opraven a rozdělen na dvě samostatné domáctnosti. Jsou zde byty 114 a 115. Pokoje klientů jsou jedno a dvou lůžkové. Poskytujeme zde sociální službu domovy pro osoby se zdravotním postižením.
 

Dům č. 92

V domě č. 92 jsou dva menší byty sociální služby chráněné bydlení. Klienti zde žijí samostatně a mají možnosti si vše ve svém životě zajišťovat a organizovat sami.
 

Dům č. 126

V domě č. 126 jsou byty sociální služby domovy pro osoby se zdravotním postižením s označením 111, 112, 113, pracoviště zdravotních sester a byt klienta v sociální službě podpora samostatného bydlení.
 

Pracoviště Vilémov

Ve Vilémově poskytujeme sociální služby ve dvou domech. Jsou zde byty pro sociální službu domovy pro osoby se zdravotním postižením a středisko aktivizačních a relaxačních činností.
 

Dům č. 138

Dům č. 138 stojí v běžné zástavbě v centru obce. V přízemí domu je prodejna, v patře byty různých rodin. V podkroví máme pronajatý rozsáhlý byt č. 125, který je ušit na míru potřebám našich klientů. Poskytujeme tady službu domovy pro osoby se zdravotním postižením. Žijí zde naši klienti v dětském věku a mají tu vše, co tvoří útulný domov, i pomůcky potřebné pro péči a aktivizaci.

 

Dům č. 252

V sousedství tohoto domu jsou rodinné domy a mateřská škola. V domě máme 4 byty, v nichž poskytujeme sociální službu domovy pro osoby se zdravotním postižením.

 

Pracoviště Šluknov

Dům č. 575

V tomto domě máme pracoviště sociálně terapeutických dílen, v přízemí a prvním patře dva byty sociální služby domovy pro osoby se zdravotním postižením. V nejvyšším podlaží je byt sociální služby chráněné bydlení. Na zahradě stojí přízemní objekt, v němž jsou další prostory pro sociálně terapeutické dílny. Klientům je k dispozici rozsáhlá zahrada, kde si rádi posedí pod zahradními přístřešky nebo zacvičí na venkovních cvičebních prvcích.
 

Byty chráněného bydlení v Lužické ulici

V tomto velkém bytovém domě máme pronajaty dva byty, které označujeme jako byty č. 232 a 233. Poskytujeme zde sociální službu chráněné bydlení. Zde bydlí klienti s velkou samostatností, kteří naši pomoc potřebují jen v některých částech dne.  Byty mají běžné uspořádání a vybavení – samostatnou kuchyni, obývací pokoj, ložnice, koupelnu, balkon. Naši klienti žijí v sousedství ostatních nájemníků a jsou tak zcela integrováni do běžné společnosti.