Halloweenská stezka odvahy

29. 10. 2022 v 14:00 hodin
Poslední říjnový den patří oslavám svátku Halloween, který je u nás v Integrovaném centru velmi oblíbený. V sobotu jsme se sešli v oblasti Vilémov , kde na nás čekala stylově vyzdobená zahrada, plná všech možných dekorací.
K Halloweenu neodmyslitelně patří vydlabané dýně, strašidla, svíčky, převleky a masky. Zaměstnanci společně s klienty, připravili pro návštěvníky akce, strašidelnou stezku odvahy. Trasa začínala na zahradě IC a mířila po strašidlech necelý půl kilometr. Na trase byly přichystány úkoly s Halloweenskou tématikou, u kostlivců se lovili  pavouci, hadi a jiná havěť. Balónkem se shazovaly duchové. Vyzkoušeli jsme si slalom za dohledu upíra a mrtvé nevěsty. U děsivého klauna se lovili pavouci a oči z krvelačných špaget. A u královny Zloby se zatloukaly krvavé hřebíky. Všichni stezku odvahy zvládli na jedničku.
Nádherné říjnové odpoledne nám doplnily skvělé zákusky v Haloweenském stylu. Kdo se nebál mohl ochutnat perníkové duchy, krvavé čarodějnické prsty, muffinové hrobečky, nebo duchy na čokoládě. Naprostým bestsellerem je úžasná dýňová polévka na zahřátí, která se podává s pečenými strašidýlky. Po občerstvení se konalo vyhlášení nejhezčích masek, došlo i na strašidelný tanec. Děkujeme všem, kteří se do akce zapojili a na akci dorazili. Odměnou nám byli spokojené tváře klientů a jejich plná bříška.
 
 
top