Loučení s létem

11. 09. 2020 v 13:00 hodin
Loučení s létem
V pátek dne 11.9. 2020 se na zahradě Integrovaného centra ve Šluknově konal již druhý ročník velice povedené  akce ,, Loučení s létem“.  Páteční ráno se probudilo do slunečného dne , přípravy na odpolední akci byly v plném proudu. Návštěvníky přivítala tématicky vyzdobená zahrada.  Soutěžilo se na šesti stanovištích , basketbal, slalom s vejcem na lžíci, kriket, fotbal, dřepy, koník Henrieta.
Na každém stanovišti získali soutěžící do kartičky body, ti kteří měli plný počet získali medaili. A protože všichni naši klienti jsou velice šikovní a soutěživí, výherců s medailemi byla plná zahrada 😊
Zpestřením odpoledne bylo vystoupení tanečního kroužku.
Na akci se mohli soutěžící na památku vyfotit, byl pro ně připraven fotokoutek s vtipnými rekvizitami. Slavnostním zakončením byla diskotéka s vyhlášením ,,nejlepšího tanečníka“, který byl za své taneční umění odměněn dortem, stejně tak tanečníci umístění na druhém a třetím místě.
Celé soutěžně sportovní odpoledne se neslo v pohodovém duchu, nesmíme zapomenout ani na bohaté a chutné občerstvení. Podávaly se domácí koláče a zákusky, grilované maso , zelenina, ovocné a zeleninové mísy.
Všichni si odpoledne velice užili, velké díky patří všem, kteří se podílely na přípravách a realizaci, u dalšího ročníku se těšíme na viděnou.
 
 
 
 
top