Maškarní ples 16. 3. 2019

16. 03. 2019 v 14:00 hodin
První maškarní ples - zrodila  se nová tradice
V měsíci březnu proběhl historicky první maškarní ples. Kolegové z oblasti Vilémov si pro nás přichystali soutěžní odpoledne plné her, zážitků a krásných masek.  Ve 14h jsem se všichni sešli v sále kulturního domu ve Velkém Šenově, kde již bylo připraveno výborné občerstvení a hudba.  Předtančení se ujala kuřátka, která nás svým ,, kuřecím" tancem dostala  do opravdové maškarní nálady. Dorazili klauni, strašáci, kuřátka, indiáni, sestřičky a jejich pacienti, námořníci, mniši a řádové sestry, piráti, Flinstounovi , členové Hippies či královských faraonských rodin a spousty krásných pohádkových postav.
Pozvání přijali i hosté ze sousedních zařízení DOZP Brtníky a DOZP Potoky. Všichni se náramně bavili a v nápaditých kostýmech užívali karnevalovou atmosféru Celé odpoledne se tančilo a soutěžilo. Každá soutěž byla sladce odměněna.
Porota neměla lehkou volbu a z úžasných  masek vybrala takto :  První místo získal kolektiv střediska 121 v krásných maskách sestřiček a jejich pacientů. Druhé místo patřilo středisku 211 v kostýmech mnichů.  A třetí místo obsadilo středisko 232, jako rodinka Flinstounových ze Šluknova.
Oceněna sladkou výhrou byla i dětská domácnost a hosté z DOZP Potoky. Nejlepším tanečníkem byl vyhlášen Bohdan Hejduk z chráněného bydlení ve Šluknově.
Odpoledne se blížilo ke svému konci, stejně tak náš první karneval, který se díky ochotě a píli pracovníků IC skvěle vydařil. Těšíme se na viděnou u dalšího ročníku.
 
top