Podzimní ples

02. 11. 2019 v 14:00 hodin
Dne 2.11. 2019 se uskutečnil historicky první společenský ples našeho Integrovaného centra.
 Nutno zdůraznit, že přípravy probíhaly ve velkém předstihu. Nejen žehlení košil, či vázání kravat …To bylo to to poslední. Základem byla příprava pochutin všeho druhu. Pečení cukroví, příprava chlebíčků a různých dortíků. Ke kravatě a saku je vhodný slušivý účes a tak ho vlastně do příprav můžeme také zahrnout.  
Po rozeslaní přihlášek a následně jejich potvrzení, jsme předpokládali hojnou účast i z okolních organizací podobného směru. Vše bylo skvěle přichystáno a tak jsme se v sobotu přesně ve 14:00 sešli v kině ve Velkém Šenově, každý ve slušivém saku, či společenských šatech. Všem to mimořádně slušelo.
 Po proslovu paní ředitelky, která všechny co nejsrdečněji  přivítala  se z reproduktorů  začala linout hudba pana Hrdličky, který celý ples moderoval, za což mu patří velký dík. První odvážlivci se objevili na parketu a za chvíli se většina účastníků ocitla ve víru tance. Občerstvení bylo vynikající a každý si přišel na své.
Ke každému správnému plesu patří tombola. Ta naše byla více než bohatá a tak si vlastně každy, odnesl nějakou výhru. K veselé náledě nemohly chybět oblíbené soutěže jako je židličkovaná, obíhání s míčkem, balonkovaná, nejlepší tanečník a jiné.  Všichni si tuto akci velmi pochvalovali. A tak je na místě, abychom se opět za rok sešli, ve společenském oděvu a mohl se uskutečnit druhý ročník. Ohromný dík patří všem, kdo se podílel na přípravě a organizaci akce. Děkujeme.
 
top