Pohádkový les

04. 06. 2022 v 13:00 hodin
Pohádkový les ve Vilémově.
První červnovou sobotu se ve Vilémově pořádala velice oblíbená akce s názvem Pohádkový les. Přestože nás celý týden počasí napínalo, nakonec se umoudřilo a dovolilo akci hladce proběhnout. Přípravy na Pohádkový les probíhají několik týdnů dopředu, nejprve je nutné připravit a vyrobit pohádkové kostýmy, naplánovat trasu, zajistit občerstvení, obsadit stanoviště a mnoho dalších věcí.
Na každém stanovišti na účastníky čekaly úkoly, se kterými pomáhaly pohádkové bytosti. Ve Vilémově jsme tak v jednom odpoledni mohli potkat Ferdu mravence s družinou, víly Kopretinky, kouzelné berušky, jahůdky od dvanácti měsíčků a pilné včelky.
A tak se soutěžilo v hodu balonkem na cíl, třídění předmětů dle barvy, hru zvanou skořápky, přiřazování tvarů, stavění puzzle, stavění komínů z kostek a tanec s hula hop obručí.
Po trase všem vyhládlo, společně jsme pak usedli k bohatému občerstvení, které připravily kolegyně. Podávaly se úžasné a vyhlášené sladké zákusky, grilované maso, skvělé zeleninové saláty, slané pečivo. Novinkou byly výtečné langoše, po kterých se jen zaprášilo. Ferda mravenec přislíbil, že je pro velký úspěch usmaží znovu.
Pohádkový les a celé odpoledne bylo pro všechny účastníky příjemně strávenými chvílemi.
Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a těšíme se na viděnou u další společné akce.
 
 
 
top